На релацији села Јасен-Бетањ, на подручју МЗ Грабовица, јуче је започето асфалтирање дионице пута које ова насеља повезују са магистралним путем, тачније, правац води ка Кладњу.
„Дужина дионице која се асфалтира износи 765 м. Извођач радова је предузеће „Зворник-путеви“, а финансијер Општина Власеница,“ изјавио је предсједник СО Власеница Горан Ђурић и додао је да је повезивање села са градом од круцијалног значаја.
„Дуго смо чекали овај дан. Циљ нам је да се улаже да би потомке задржали на селу. Захваљујем се начелнику општине Власеница Мирославу Краљевићу и истичем да је један од најбољих начелника које је Власеница имала“, изјавио је мјештанин Војин Ђурић.



