Начелник општине Власеница Мирослав Краљевић и сарадници, посланик у Народној скупштини Републике Српске Младен Поповић, предсједник Скупштине општине Власеница Горан Ђурић и предсједница Актива жена и МСД Ивана Мајсторовић, боравили су у селу Јевтићи, гдје су са мјештанима разговарали о проблемима које је потребно ријешити, како би се олакшали услови живота на селу.
На састанку су анализирани досадашњи радови, и закључено је да ће се вршити санација пута према Брдима, Јасену, Бетњу и осталим околним мјестима гдје је санација неопходна.
Присутни мјештани изнијели су и проблеме везане за електроснабдијевање, недостатак аутобуске линије и расвјету, а надлежне институције ће како кажу, у најкраћем року бити на терену, како би се ти проблеми што прије ријешили.
Новац за реализацију инфраструктурних пројеката је обезбијеђен и изградња путне инфрастуктуре наставља се према сваком селу на подручју општине Власеница.
Краљевић истиче да ће у наредном периоду учинити све да буду побољшани услови живота на селу и да се људи враћају на пољопривредна имања гдје ће моћи да остварују зараду.
Начелник општине Власеница указао је и на безрезервну подршку Српског члана предсједништва БиХ Милорада Додика, предсједнице Жељке Цвијановић, премијера Радована Вишковића и Владе Републике Српске у цјелини, који су препознали вриједност сваког пројекта на територији ове општине.
Извођач радова на путној ифраструктури је предузеће „Зворник путеви“.










