Узимајући у обзир чињеницу да је мјесец април мјесец чистоће, запослени Дома здравља Власеница, су данас вриједно радили у кругу установе. Окупили су се и очистили су терен око зграде да би амбијент био прикладнији и пацијентима , а и здравственим радницима. Акцији су присуствовали и радници који су били слободни, радо су се одазвали да би допринијели чистоћи Дома здравља и наше Власенице.
Trending
- ЗАВРШЕН TРОДНЕВНИ TУРНИР У МАЛОМ фУДБАЛУ ПОСВЕЋЕН ЈУРИШНОМ ОДРЕДУ
- ДЈЕЦА СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ ДОПУТОВАЛА У ВЛАСЕНИЦУ
- ПРОМОВИСАНА КЊИГА МИЛАНА ЈОЛОВИЋА ЛЕГЕНДЕ „ВУК У РАТНОЈ ПРИЧИ“
- СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ ШУМАРСТВО У ВЛАСЕНИЦИ ПРОСЛАВИО 15. РОЂЕНДАН
- ПРОСЛАВЉЕН ДАН УДРУЖЕЊА ПЕНЗИОНЕРА ОПШТИНЕ ВЛАСЕНИЦА
- КРОЗ ПРОЈЕКАТ „БОЉЕ ШКОЛЕ ЗА БОЉУ БУДУЋНОСТ“ ОБЈЕ ШКОЛЕ У ВЛАСЕНИЦИ ДОБИЛЕ САВРЕМЕНУ ИТ ОПРЕМУ
- ПРОЈЕКТНА СЕДМИЦА У СШЦ „МИЛОРАД ВЛАЧИЋ“ ВЛАСЕНИЦА
- ПОЧЕЛИ ПРИПРЕМНИ РАДОВИ ЗА АСФАЛТИРАЊЕ ПУТА БРЕГОВИ – ЗАЛУКАВЉЕ








