СА ГОСТОВАЊА У ПОТОЧАРИМА ВЛАСЕНИЦА СЕ ВРАТИЛА БЕЗ БОДОВА

1476

Текст:Т.Голијанин/Инфо портал ВЛАСЕНИЦА 24

Са гостовања у недељу у Поточарима Власеница се вратила без бодова. Власеничани су у трећем колу Регионалне лиге, група Исток, поражени од домаћег Омладинца резултатом 2:1.

– Одиграли једну тешку утакмицу у гостима. Противник је био солидан, а ми се нисмо баш најбоље снашли. У Поточарима је кратак терен, а ми на то нисмо навикли. Повели смо у 6. минуту преко Миловановића, првих 15 минута били потпуно доминантни, надиграли смо их у сваком сегменту. А онда, екипа као да се искључила. Послије су нас домаћи ухватили у неки ритам, играли су кроз средину углавном, примили смо два брза гола.. Надали смо се да ћемо на овом гостовању узети три бода, а на крају нисмо успјели да донесемо ни бод. Квалитетни смо, имамо све потребне услове, али очигледно да се не сналазимо у овом рангу такмичења. Надам се бољим резултатима и побједама у наредном периоду, – казао је Божидар Куртума, предсједник Скупштине ФК Власеница.

ФК Омладинац – ФК Власеница 2:1 (2:1)
Стадион: Поточари