Т. Голијанин / Инфо портал ВЛАСЕНИЦА
Власеничку Основну школа „Вук Караџић“ од данас поново испуњава ђачка граја. Након двије седмице наставе на даљину, у школске клупе су се вратили ученици од првог до петог разреда.
„Наше просторије су дезинфековане, спремне за рад и наши ђаци су потпуно безбједни у својој школи. Као и претходнокм периоду, настава ће бити организована у двије смјене. Да бисмо обезбиједили физичку дистанцу између ученика, сви разреди се дијеле у двије групе. Првој групи часови почињу у 8.00, а другој у 10. 30 часова“, навела је Данка Милић Кезуновић, директорица власеничког „Вука“.
Данка Милић Кезуновић
Милић Кезуновић наводи да ђаци-путници не треба да брину за превоз.
„Ове седмице ученици-путници ће бити прва смјена, а за све њих је, као и увијек, обезбијеђен превоз школским минибусима који ће саобраћати по устаљеном реду вожње“.
Директорица Основне школе „Вук Караџић“ у Власеници је истакла да се настава у старијим разредима и даље реализује на даљину, а да ће се и ученици од шестог до деветог разреда, чим се за то стекну епидемиолошки услови, придружити својим млађим другарима.